Uzina foto

 

Uzina Foto a fost un centru industrial de renume în perioada comunistă, producând materiale fotosensibile de calitate. Astăzi, transformându-se într-un centru cultural vibrant, reprezintă un spațiu de expoziții, ateliere și evenimente culturale, păstrând totodată amintirea istorică și semnificația industrială a trecutului său.

Citeste mai multe 👉


Program:
📅Joi și Vineri: 17:00 – 22:00
📅 Sâmbătă si Duminică: 12:00 – 22:00

*programul poate suferii modificari in cazul evenimentelor ocazionale sau private.

Pentru REZERVĂRI 👉 atinge aici 👈

 


🏆📺 Vino la Uzina Foto pentru a urmări întregul Campionat European din 2024! Bucură-te de fiecare meci într-o atmosferă extraordinară, alături de prieteni, bere rece și preparate delicioase.

⚽️Program:
14 iunie – Vineri
22:00 Germania – Scoția (München)

15 iunie – Sâmbătă
16:00 Ungaria – Elveția (Köln)
19:00 Spania – Croația (Berlin)
22.00 Italia – Albania (Dortmund)

16 iunie – Duminică
16:00 Play-off A – Olanda (Hamburg)
19:00 Slovenia – Danemarca (Stuttgart)
22:00 Serbia – Anglia (Gelsenkirchen)

17 iunie – Luni
16:00 România – Ucraina (München)
19:00 Belgia – Slovacia (Frankfurt)
22:00 Austria – Franța (Düsseldorf)

20 iunie – Joi
16:00 Slovenia – Serbia (München)
19:00 Danemarca – Anglia (Frankfurt)
22:00 Spania – Italia (Gelsenkirchen)

21 iunie – Vineri
16:00 Slovacia – Ucraina (Düsseldorf)
19:00 Polonia – Austria (Berlin)
22:00 Olanda – Franța (Leipzig)

22 iunie – Sâmbătă
16:00 Georgia – Cehia (Hamburg)
19:00 Turcia – Portugalia (Dortmund)
22:00 Belgia – România (Köln)

23 iunie – Duminică
22:00 Elveția – Germania (Frankfurt)
22:00 Scoția – Ungaria (Stuttgart)

26 iunie – Miercuri
19:00 Slovacia – România (Frankfurt)
19:00 Play-off B – Belgia (Stuttgart)
22:00 Cehia – Turcia (Hamburg)
22:00 Play-off C – Portugalia (Gelsenkirchen)

29 Iunie – Sâmbătă
19:00 Optimi de finală
22:00 Optimi de finală

30 Iunie – Duminicǎ
19:00 Optimi de finală
22:00 Optimi de finală

5 Iulie – Sâmbătă
19:00 Sferturi de finală
22:00 Sferturi de finală

6 Iulie – Duminică
19:00 Sferturi de finală
22:00 Sferturi de finală

9 Iulie – Sâmbătă
22:00 Semifinala

10 Iulie – Duminicǎ
22:00 Semifinala

14 Iulie – Duminică
22:00 Finala



Contact:

📍 Adresa: Targu Mures, str. Plopilor 12 [cartieul Unirii]

Parteneri & Sponsori